Showtime

Ronela fillon pushimet verore, joshëse nga plazhi

05/23/2020 16:27
nga:M K

Ronela Hajati ka pritur me padurim që të lehtësohen masat parandaluese të Covid-19 për të shijuar ‘lirinë’.

Dhe vendi i parë që ajo ka udhëtuar ka qenë bregdeti shqiptarë ku këngëtarja tashmë ka filluar pushimet verore, shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic.

Ronela këtë e ka treguar në disa postime në Instagram pre ditësh, teksa edhe sot ka pozuar në mes të plazhit e veshur me bikini të kombinuara me një bluzë të bardhë.

Artisja e famshme shqiptare dukej në formë të mirë dhe atraktive teksa pamja e mrekullueshëm e detit ia shtonte hijeshinë.

Ndërkohë projektet e fundit të saj janë “Gënjeshtare” dhe “Pare” që u lansuan në të njëjtën kohë.

02/20/2020 14:58

Young Zerka flet për lidhjen me Ronela Hajatin: Kam gjetur dashurinë e jetës