Showtime

Ronaldo uron festën me një foto së bashku me familjen në plazh

12/25/2019 23:47
nga:M K

Cristiano Ronaldo i ka uruar festat me një foto nga plazhi.

Cristiano Ronaldo ka publikuar një fotografi të përbashkët me partneren Georgina Rodriquez dhe fëmijët e tij.

Pranë këtij postimi aj ka zgjedhur që të urojë festën e Krishtlindjeve.

“Urojmë një Krishtlindje të Gëzuar për të gjithë”, ka shkruar ai. Në fotografinë e publikuar në rrjetet sociale, krahas CR7 dhe Georginas, janë fëmijët Cristiano Jr, Eva, Mateo dhe Alana – ndërsa fotografia tashmë ka marrë pesë milionë pëlqime.

View this post on Instagram

We wish a Merry Christmas to everyone ????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

06/26/2020 23:55

A është “huqja” e karrierës kjo për Ronaldon?