Sporti

Ronaldo u largu, ja çfarë ka ndodhur sot në “Santiago Bernabeu”

07/12/2018 19:37
nga:Y.K

E vetmja veçori e identifikimit që mbetet është numri i skuadrës numër 7, i cili po pret një pronar të ri. Fotografia e Cristiano Ronaldos është hequr nga zhveshtoret e stadiumit ‘Santiago Bernabeu’

Ishte diçka ndryshe rreth dhomave të ndryshimit në shtëpi në Santiago Bernabeu sot – Real Madridi tani ka hedhur poshtë fotografinë e Cristiano Ronaldos e cila kishte stolisur dollapin e tij personal për nëntë vitet e fundit.

Në vendin e saj, midis zonave të caktuara për Nacho dhe Toni Kroos, logoja e klubit është vulosur në dollapin e vjetër të Cristianos.

Vetëm Nr.7 mbetet – derisa Madrid të gjejë një pronar të ri për lojtarin që do të marrë vendin e vjetër të yllit portugez në dhomat e ndërrimit dhe numrin e skuadrës. /Sovrani.info/

02/22/2019 11:38

FIFA bllokon dhe e ndëshkon Chelsean, ja arsyeja