Showtime

Ronaldo sjell videon më të bukur, kështu iu gëzuan fëmijët golit të tij

09/11/2019 11:04
nga:Natyra

Cristiano Ronaldo ka publikuar videon e këndshme të fëmijëve të tij.

Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë.

Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu padyshim se ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi katër gola.

Ai ka postuar një video në Instagram, në të cilën tregon se si iu gëzuan fëmijët njërit gol të tij dhe është videoja më e bukur që mund ta shihni sot.

VIDEO