Sporti

Ronaldo acarohet me Realin, arsyeja Lionel Messi

12/06/2017 17:40
nga:E.A

Cristiano Ronaldo është i hidhëruar me ofertën e re nga klubi i tij që nuk i afrohet asaj të Messit te Barcelona, shkruajnë mediat spanjolle.

Sulmuesi i Realit, është i pakënaqur me kushtet e kontratës, dhe me pagën e tij.

Kjo pasi që para ca ditësh argjentinasi Lionel Messi e rinovoi kontratën e tij me Barcelonën, për një shumë marramendëse.

Ronaldo ende nuk e ka konfirmuar të ardhmen e tij në Santiago Bernabeu.

Por, mbetet të shihet nëse “Topi i Artë” ,ku Ronaldo është favorit, do ta mbaj portugezin ende në Real Madrid.

02/23/2018 14:58

Zidane me fjalë të mëdha për Balen