Showtime

Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi

02/18/2020 14:23
nga:L I

Aktori i humorit, Romeo Veshaj i ftuar në “Wake Up” ka folur ndër të tjera dhe për ndarjen e bujshme me Jonida Maliqin.

I vënë përballë pyetjes së drejtpërdrejtë nëse i vjen keq për mënyrën se si përfunduan gjërat në marrëdhënien me këngëtaren.

Romeo Veshaj ka pranuar se nuk ishte një ndarje e bukur.

‘Shiko, ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë…por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin’ – u shpreh Veshaj.