Sporti

Roma – Fiorentina, formacionet zyrtare

04/07/2018 16:57
nga:Lorik J

Skuadra e Romës sonte takohet me Fiorentinan.

Ky takim zhvillohet me fillim nga ora 18:00, në kuadër të xhiros së 31’të të Serie A, shkruan GazetaBlic

Para fillimit të takimit, dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Roma: Alisson; Peres, Manolas, Fazio, Juan Jesus; Strootman, Gonalons, Nainggolan; Defrel, Dzeko, El Shaarawy

Fiorentina: pas pak./GazetaBlic/

06/27/2020 23:42

Lazio fiton dhe shpreson në titull, Fiorentina ende në rrezik