Showtime

Roberti me të dashur të re, kjo është vajza më të cilën e zëvëndësoi Nora Istrefin

09/11/2019 10:50
nga:N S

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre…

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu.

“Unë dhe Nora nuk jemi mo bashkë por tan jetën do jemi mami dhe babi i Renees, loqkës tonë”, kanë qenë vetëm disa nga fjalët që Roberti i shkroi.

Ai më pas shprehu mirënjohje për Norën dhe e falënderoi për kujtimet e bukura.

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten.

Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën.

Prive.al sjellë ekskluzivisht fotografi të tij vetë i dyti të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Identiteti i vajzës misterioze ende nuk dihet por lokacioni që çifti ka zgjedhur është Adam&Eve – njëri prej hoteleve më romantike në Turqi dhe i preferuar shumë nga çiftet.

Kujtojmë se kënga e fundit e Robert Berishës është “Mjalti i dashnisë” pas shumë projekteve të tjera muzikore të cilat patën sukses dhe u pëlqyen nga publiku shqiptar.

01/26/2020 16:25

Robert Berisha: Sa më shumë gabime bëjnë gratë, aq dashnore kanë burrat