Showtime

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai

09/12/2019 07:18
nga:N S

Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij.

Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në shoqëri të modeles Jessica Kadiu.

E derisa fillimisht u raportua se nuk njihej vajza me të cilën shoqërohej Roberti, tanimë ajo dihet kush është dhe është Jessica Kadiu.