Showtime

Robert Berisha: Çu shkojmë në Ulqin, nuk ka virus dhe kurrë nuk kishte

05/22/2020 09:44
nga:M K

Që nga shpërthimi i pandemisë, këngëtari ishte shumë i komentuar nga mediat rozë.

Robert Berisha kishte qëndruar dy javë në karantinë në ‘Qendrën e Studentëve’ pas rikthimit nga Amerika për shkak të pandemisë, por ai thotë se virusi kur nuk ka ekzistuar, shkruan lajmi.net.

Orë më parë këngëtari ka publikuar një video qesharake në Instagram ku shohim Kanye Westin duke luajtur me muzikë shqiptare.

Dhe pranë videos ai ka bashkëngjitur një shkrim ku thotë “Ska koronavirus as kur ska pas quuuu more shkojm n’ulqin”, ka shkruar Roberti sipër postimit”.

View this post on Instagram

Ska 🦠as kur ska pas quuuu more shkojm n’ulqin

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

05/15/2020 21:18

Robert Berisha uron ditëlindjen e vajzës: Të kesh një fëmijë si ti, më bëri të kuptoj sa e bukur është jeta