Showtime

Robert Berisha “braktis” Norën, feston në Tiranë! (FOTO)

02/13/2018 22:38
nga:L I

Jemi mësuar që Robert Berishën dhe Nora Istrefin t’i shohim gjithmonë pranë njëri-tjetrit, madje nuk e kanë fituar kot epitetin si një çift ideal i estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Por, edhe pse kanë një lidhje të konsoliduar nuk do të thotë që duhet të qëndrojnë gjithmonë bashkë.

Kësaj radhe Roberti ka braktisur për pak Nora Istrefin dhe ka ikur në Tirane me disa miq të tij.

Duket sikur angazhimet e shumta ndonjëherë e bëjnë çiftin simpatik edhe te ndahen!

Mos u shqetësoni, jo ndarje tipike por thjesht ca kilometra larg.

Kujtojmë se para gjashtë muajsh çifti sollën një bashkëpunim, kënga me titull “Ska inat” i cili ka arritur mbi 10 milionë klikime./GazetaBlic

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat