Sporti

Rivalët e Premierligës futen në garë për yllin e Realit (FOTO)

06/16/2017 14:47
nga:Gazeta Blic

Ka disa skuadra evropiane që janë që po kërkojnë mesfushorin e Real Madrid, Mateo Kovacic.

Por garë më e ashpër po bëhet në Londër. Atje janë skuadrat veriore Arsenal dhe Tottenham Hotspur që po bëjnë garë më të fortë për kroatin.

Asnjëra prej tyre ende nuk ka dërguar ofertën zyrtare, ndonëse të interesuara për Kovacic janë edhe Roma, Milan dhe ish klubi i tij i dikurshëm Inter.

Rivalët nga Londra në garë për Kovacic

06/22/2018 21:05

ZYRTARE: Real Madrid transferon këtë super portier