Showtime

Rita Orës po i vjen zheg, pozon vetëm në reçipeta tregon gjoksin

02/18/2020 22:43
nga:N S

Rita Ora nuk po ndalet me fotot provokative.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

Pas fotos në bikini, Rita tani e ka bërë një tjetër postim ku ka pozuar me sytjena transparente dhe në anën tjetër e veshur me shumë stil.

Këngëtarja ka thënë pranë postimit se i urren blerjet, sipas saj ‘shopingu’ është i bezdisshëm.

View this post on Instagram

I hate shopping it’s annoying lol

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on