Showtime

Rita Ora topless në pushimet nga Ibiza, i heq të gjitha

08/04/2020 18:46
nga:N S

Këngëtarja, Rita Ora është duke pushuar në Ibiza me të dashurin e ri.

29 vjeçare, tregoj fizikun e saj gati krejtësisht e zhveshur atje, teksa shijonte rrezet e diellit, shkruan The sun,  transmeton portali GazetaBlic.

Rita, mbante veshur bikinet me ngjyrë të zezë vetëm në pjesën e poshtme. Më vonë u pa në përqafim të të dashurit të saj. Këngëtarja, shfaqi bukurinë e trupit ku edhe vuri në pah tatuzhet.

Ndryshe, Rita është në romancë me të dashurin e saj dhe thuhet se lidhja e tyre është serioze.

/GazetaBlic/

 

 

09/24/2020 15:56

“Forbes” shkruan për Kosovën: Vizitojeni, është vendi i Rita Orës