Showtime

Rita Ora tifoze e Anglisë, ja çfarë bëri pak minuta para fillimit të ndeshjes!

07/11/2018 20:41
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka dalë në përkrahje të Anglisë pak para gjysmëfinales me Kroacinë.

Një gjë të tillë, e ka bërë me publikimin e disa fotografive të veçanta në rrjetin social “Instagram”.

Në  fotografitë e modifikuara, këngëtarja Ora shihet kinse është futbolliste e Anglisë.

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Postimin e ka përshkruar me fazën tashmë të njohur prej tifozëve anglezë: “Po ju pret shtëpia” duke aluduar tek kombëtarja e Kroacisë.

It’s coming home 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 pt 2

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ndryshe, kënga e fundit e Ritës është “Girls” në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha, Charli XCX e cila ka arritur një shikueshmëri prej 33 milionë klikimeve në kanalin zyrtar në YouTube. /GazetaBlic/

 

02/22/2019 11:04

PDK anëtarësohet në Aleancën e Konservatorëve dhe Reformistëve të Evropës