Showtime

Rita Ora tenton të fshehë modestinë e saj me duar, teksa merr poza në bikine

05/20/2020 10:31
nga:N S

Rita Ora, ka treguar trupin e saj në bikine me ngjyrë të gjelbër.

29 vjeçarja, kishte shkrepur foto nga poshtë duke shfaqur pasuritë  trupore, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

E vendosur tek një qielli blu, Rita dukej e jashtëzakonshme në imazhet që shfaqnin lëkurën e saj të bukur. Motra e saj Elena u mahnit me Ritën ku i komentoi me disa emotikona zjarri në foto dhe muzikanti Diplo ndau disa zemra.

Rikutojmë se të enjten, Rita publikoi një video duke u shfaqur joshëse por e fshiu dhe më vonë e publikoi përsëri. Ajo u shfaq duke fryrë një tullumbace. Rita veshur mbante një fustan me  ngjyrë të zezë. Vendosur kishte edhe makijazh dhe bizhuteri.

/GazetaBlic/

06/01/2020 11:45

Rita Ora veshur me bikine tregon linja trupore, teksa shijon një akullore duke marrë rreze dielli