Showtime

Rita Ora shfaqet atraktive teksa shijon natyrën

09/21/2020 13:00
nga:N S

Rita Ora ka treguar linjat në veshje sportive.

Ajo ka publikuar imazhe në ‘Instagram‘ në natyrë, shkruan GazetaBlic.

Postimit të saj, i ka bashkangjitur një shkrim duke këshilluar dhe motivuar ndjekësit.

‘Vetëm mos harroni të dilni jashtë duke marrë frymë në ajër të pastër edhe në mes të punës kaloni kohë me veten tuaj bëni atë që ju bën të ndiheni mirë mos u shqetësoni se çfarë mund të mendojnë të tjerët për ju. Ashtu si njerëzit në këtë park menduan se isha i çmendur duke bërë këto foto të largëta shoqërore dhe duke buzëqeshur dhe duke kërcyer vetë, por kujt i intereson … Jini JU’, ka shkruar Rita pranë postimit.

10/20/2020 14:41

15 vite pa regjisorin Besim Sahatçiu, kujtohet nga djali Besniku