Showtime

Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, sa ndryshe duket!

12/06/2018 10:01
nga:Natyra

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora vazhdon të befasojë publikun, shkruan GazetaBlic.

Ajo po shijon sukseset e saj të shumta.

Publikimi i albumit ‘Phoenix‘, nuk ishte suksesi i vetëm i saj, ai po i sjelle dhe shumë të tjera.

Rita, nuk po ndalet së përformuari në mbrëmje, evente dhe emisione të ndryshme.

Së fundi, ajo ka marr pjesë në shown televiziv me Jimmy Kimmel, ku edhe ka performuar.

Këngëtarja befasojë me stilin  e saj të ri.

Rita, shihet e veshur me pantallona me shumë ngjyrë kombinuar me bluzën e zezë dhe xhaketë.

Ajo shihet se i ka prerë edhe flokët./GazetaBlic/ NATYRA

05/27/2019 12:55

Arton Zekaj, futbollisti më i ri i kombëtares së Kosovës