Showtime

Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet, del prapë ‘cullak’

10/11/2018 10:09
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora së fundi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, ajo po publikon imazhe mjaft provokuese pothuajse krejtësisht e zhveshur, shkruan GazetaBlic.

Para disa ditëve publikoj një imazh ‘nudo’ në llogarinë e saj ‘Instagram’,ku ka pozuar për revistën ‘Clash’.

Por siç duket Rita Ora nuk ka të ndalur, ajo së fundi ka publikuar një video ku shfaqet përsëri e zhveshur duke i mbuluar me dorë pjesët intime.

‘Let u love me’, linku në biografi‘, shkruan ajo ku fton të gjithë fansat të shikojnë projektin e ri muzikor të saj.

Një imazh i nxehtë si ky i Ritës nuk ka dyshim se ka marrë pëlqime dhe komente të shumta, përfshirë edhe kritikat.

Ndryshe, Rita së fundi mori pjesë në ‘American Music Awards‘, që nuk u nominua në asnjë kategori.

Projekti i fundit i saj është ‘Let u love me‘./GazetaBlic/

06/16/2019 10:41

Një adoleshent çmend Barcelonën, gati t’i besojnë mesfushën