Showtime

Rita Ora në Ibiza, vetëm çanta e saj ka një çmim marramendës

08/11/2020 12:01
nga:N S

Rita po vazhdon të shijoj pushimet në Ibiza.

Këngëtarja, po shihet në shoqerinë e miqëve  dhe të dashurit, shkruan GazetaBlic.

Krahas pozave joshëse në bikine, kësaj radhe mori vëmendje edhe një detaj tjetër.

Çanta e Ritës, Kjo çantë ka një çmim jo edhe të ulët. Çanta Chanel,  që mbante në krah kishte vlerën plot 4000 euro.

Ditën e djeshme, ajo u pa rrugëve me fustan të zi ku e kishte kombinuar me këtë çantë. Rita, u fotografua nga mediat e huaja.

 

 

09/24/2020 15:56

“Forbes” shkruan për Kosovën: Vizitojeni, është vendi i Rita Orës