Showtime

Rita Ora me dukje tërheqëse para pasqyrës, paralajmëron fansat se do të sjellë diçka argëtuese

10/20/2020 10:50
nga:N S

Këngëtarja, Rita Ora ka sjellur imazhe joshëse para pasqyrës me të cilat ka paralajamëruar se do sjellë diçka të re.

Me një paraqitje plot stil me makijazh të përsosur, Rita mori vëmendje, shkruan GazetaBlic.

29 vjeçarja, kishte vendosur buzëkuq dhe një makijazh të lehtë në sy. Flokët bionde lëshuar dhe veshur një bluzë ngjyrë të zezë.

‘Duke xhiruar diçka super argëtuese, mezi po pres që të gjithë ta shihni‘, shkroi Rita në mbishkrimin e imazheve.

Ndryshe, Rita së fundi u spekulua për një fejesë të mundshme me të dashurin e saj por ishte vetëm thashethem.

/GazetaBlic/

12/05/2020 08:57

Rita ia pa sherrin ditëlindjes, e bllokojnë në mediat britanike