Showtime

Rita Ora mban koncert për të prekurit nga zjarret shkatërruese në Malibu!

12/03/2018 10:13
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora  së fundi ka mbajtur koncert për t’i mbështetur viktimat e zjarreve në Kaliforni, shkruan GazetaBlic.

Rita, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta, dhe kohët e fundit është aktive edhe me koncerte të shumta.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj ‘Instagram’,  ku ka ndarë disa momente nga koncerti si dhe ka kërkuar ndihmë dhe ka treguar se si mund të iu ndihmojmë këtyre viktimave.

Dhuroni në www.malibufoundation.org. Faleminderit @ reallindaperry që më ftuat për të ndihmuar.
Shumë frymëzuese t’i shohësh komunitetet tek vijnë të bashkuar, ashtu siç edhe janë
‘, ka shkruar ndër të tjera Rita.

Shikoni disa postime nga këngëtarja.

Ndryshe, Rita nuk ka shumë ditë që ka lansuar albumin ‘Phoenix‘.

05/27/2019 00:36

Zgjedhjet evropiane: Këto janë rezultatet e deritashme!