Showtime

Rita Ora ka disa fjalë për këngën e re të Dafinës e Taynës

08/13/2019 18:46
nga:Y Ramadani

Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic.

Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë klikime.

Mirëpo, së fundi ka reagur edhe këngëtarja me famë botërore duke i përkrahur e cila ka hedhur në Instagram një foto të këngëtareve me një mbishkrim.

“Unë mund të them se pse këngëtaret tona të Kosovës janë kaq të mira. Jam krenare prej nga jam dhe njiherit ka falenderuar për këtë insipirim dhe performancë  të shkëlqyer”, ka shkruar Ora.