Showtime

Rita Ora e zjarrtë në të kuqe (FOTO)

02/10/2018 20:41
nga:L I

Ndonëse ajo është e angazhuar tej maase me koncerte, kësaj radhe ka ardhur koha për pak relaks për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Ora, shkruan GazetaBlic.

Përveç muzikës ajo gjithmonë komentohet dhe për stilin e veshjes, por duke veçuar gjithmonë dhe linjat trupore të këngëtares.

E veshur me bikini të kuqe, ajo është shfaqur tejet e zjarrtë në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj.

PAC-man 🙋🏼‍♀️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Projekti i saj i fundit është ai me titull “Anywhere” i cili për tre muaj ka arritur mbi 101 milionë shikime.

Ndërkohë Rita pritet që të vijë në Kosovë për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat