Showtime

Rita Ora e ‘kallë’ atmosferën me këngën shqipe (VIDEO)

02/17/2018 22:06
nga:L I

Rita Ora mes këngëve anglisht ka zgjedhur të këndojë dhe “Shotën” shkruan GazetaBlic.

Ajo ka çmendur të gjithë me këtë performancë.

GazetaBlic ju sjell video gjatë kësaj performance:

03/24/2018 14:32

Fansi i çmendur bën tatuazh fytyrën e Rita Orës! Ky është reagimi i këngëtares (Foto)