Showtime

Rita Ora dridhë të pasmet para kamerës, ia kalon edhe Bebe Rexhës

06/13/2018 09:36
nga:L I

Rita Ora po realizon turin e saj në Evropë të quajtur “Girls”, e që po po i rezulton mjaft i sukseshëm, shkruan Gazeta Blic.

Së fundmi ajo është treguar paksa nostalgjike, duke u kthyer pas në kohë me publikimin e disa fotografive dhe videove të ndryshme, por me njërën nga to ajo ka goditur!

Në njërën nga videot Rita Ora shfaqet përvëluese duke dridhur të pasmet para kamerës, nën shoqërinë e miqve të saj.

Rita Ora sapo ka lansuar dhe projektin e saj të ri “Girls” i cili u komentua shumë për puthjen që japin Rita dhe reperja amerikane, Cardi B.

Ky projekt u komentua shumë edhe për faktin se u tha që “Girls” i dedikohej ish të dashurës së Ritës, modeles Cara Delevigne, ndërsa para se ta lansonte në një intervistë, Rita u shpreh se është biseksuale, ku tregoi se ka pasur histori dashurie dhe me femra./Gazeta Blic

01/24/2019 14:16

Chelsea nuk heq dorë nga mbrojtësi shqiptar, shikoni ofertën e re nga klubi anglez