Showtime

Rita Ora drejt Francës, nëna i bën komentin epik!

05/16/2019 19:11
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare Rita Ora sot ka publikuar imazhe ku ka treguar se është duke shkuar në festivalin e Kanes, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka pozuar para avionit të saj.

Rita, ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj duke i uruar fluturim të mbarë.

Edhe nëna e saj Vera Ora i ka lenë një koment qesharak.

‘Ndalo Rit ke harruar për të pastruar enët këtë mëngjes‘, ka shkruar nëna e saj.

/GazetaBlic/

 

 

 

08/24/2019 13:45

FBK-ja e konfirmon: Mulaomerovic s’do të jetë më trajner i Kosovës