Showtime

Rita Ora del pa reçipeta, tregon gjithë gjoksin në veshjen transparente

02/27/2020 11:26
nga:N S

Rita Ora, së fundi është ndarë me aktorin Rafferty Law.

Këngëtarja, i tregoi atij se çka ka humbur të merkurën mbrëma në një darkë në West Hollywood, transmeton GazetaBlic.

E veshur në veshje transparente, Ora tregoj shumë nga gjoksi. Bluzën e tejdukshme, ajo e kombinoi me një fund lëkure dhe çizme të gjata deri në gju. Flokët bionde i kishte bërë me dredha, vendosur makijazh të rënduar. Rita, e përfundoi dukjen me disa bizhuteri.

Siç duket, 29 vjeçarja nuk ishte e kënaqur me veshjen në pjesën e poshtme sepse ajo zevendësoj fundin me një palë pantollona ngjyrë kafe duke i përshatur me një palë take.

Ora përfundoi pamjen me vathë diamanti, një gjerdan dhe unaza. Në veshjen e saj, Rita tregoi tatuazhet e shumta. Kjo dalje e Ritës erdhi pasi ajo u nda me 23 vjeçarin. Ata filluan takimet në dhjetor derisa punuan së bashku në xhirimin e Oliver Twist.

/GazetaBlic./