Showtime

Rita, më elegante se asnjëherë më parë

08/01/2020 19:04
nga:M K

Rita Ora duket plot sharm me veshjen e zgjedhur dhe grimin e aplikuar.

Rita Ora nuk shquhet vetëm për zërin e saj, pamja e jashtme e këngëtares shqiptare është po aq intriguese sa edhe zëri i saj, shkruan lajmi.net.

Biondja para pak minutave ndau një seri imazhesh në profilin e saj në Intagram ku shfaqet me një kostum të zi, dhe sipër vetëm me sytjena.

Bukuroshja nga Prishtina në vetëm pak minuta mori mijëra pëlqime dhe shumë komente përgëzuese për këtë dukje.

08/11/2020 12:01

Rita Ora në Ibiza, vetëm çanta e saj ka një çmim marramendës