Showtime

Rita mban koncert nga shtëpia, për të ndihmuar në krizën e shkaktuar nga koronavirusi

08/06/2020 19:29
nga:N S

Rita Ora ka performuar nga shtëpia.

Si shkak i pandemisë koronavirus në bashkëpunim me UNICEF kanë organizuar koncert në shtëpi, shkruan portali GazetaBlic.

Me këtë koncert, Rita do ndihmojë të prekurit nga korona.

‘Rita Ora: Në shtëpi për gjeneratën Covid

Është një shumë nder të performoj nga shtëpia ime për të mbështetur thirrjen më të madhe të @ unicef_uk në histori !!! Ju lutemi dhuroni gjithçka që mundeni në lidhjen në bio-n time !! ❤️❤️

Në të gjithë botën, koronavirusi po shkatërron gjithçka. Po mbyll shkollat, duke ndaluar foshnjat të marrin vaksina jetësore dhe bëm jetën edhe në zonat e katastrofës edhe më të ashpër. Një brez i tërë fëmijësh janë në rrezik dhe unë ju bëj thirrje që të jepni atë që mundeni 💞’ ,  ka shkruar ajo.

/GazetaBlic/

09/24/2020 15:56

“Forbes” shkruan për Kosovën: Vizitojeni, është vendi i Rita Orës