Showtime

Rina Balaj sjell poza joshëse nga vaska

08/01/2020 11:52
nga:L I

Rina Balaj ka provokuar me postimin e fundit!

Ish anëtarja e “On Records” ka marrë gjithë vëmendjen nga ndjekësit me paraqitjen e fundit, shkruan GazetaBlic.

Rina Balaj ka publikuar një fotografi ku shfaqet “topless” nga vaska.

View this post on Instagram

🛁

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Këngëtarja dhe i dashuri i saj Sin Boy ka disa muaj që janë shpërngulur për të jetuar në Shqipëri.

Në muzikë, “Fallin in love” është projekti i fundit në bashkëpunim me Sin Boy, i lansuar në muajin qetshor dhe deri tani numëron mbi 4 milionë klikime.

/GazetaBlic