Showtime

Rina Balaj sjell këngën e re në bashkëpunim me Koston

07/21/2019 18:23
nga:Y Ramadani

Këngëtarja, tashmë e njohur për publikun shqiparë, para pak ditësh ka paralajmëruar për këngën e re, shkruan GazetaBlic.

Para disa muntave, këngëtarja ka sjellur në treg këngën në bashkëpunim me Koston, këngë kjo e titulluar ‘Idela’.

Ndryshe, Rina Balaj, në këtë klip është shfaqur shumë e nxehtë në fustanat me të cilët ajo është paraqitur në këtë klip.

Kujtojmë, se dy këngë e fundit të Rinës janë bashkëpunim, ajo para në muaj me Adelina Ismajlin ‘Cikat’ dhe kjo tani me Koston ‘Idela’. Mirëpo, siç duket bashkëpunimi i parë i Rinës është pritur mirë nga publiku dhe ajo nuk ndalet duke lansuar projekte muzikore.

/GazetaBlic/.