Showtime

Rikthehet Tuna, publikon video në bikine ekspozon të pasmet e formësuara

06/17/2019 09:51
nga:Natyra

Këngëtarja Tuna ka kohë që nuk ka publikuar imazhe apo video si kjo e fundit, shkruan GazetaBlic.

E gjithë kjo pasi që ajo i është përkushtuar familjes së saj, dhe më shumë djalit, Tianit.

Në kohën kur mbeti shtatzënë nuk publikonte edhe postime të shumta në rrjete sociale nga jeta e saj profesionale aq më pak nga ajo private.

Së fundi, siç duket ajo është kthyer përsëri ajo Tuna si ka qenë. Artisja ka publikuar një video në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ku shihet vetëm në bikine me ngjyrë të zezë dhe po duket tejet në formë.

Tuna, vazhdon ta shijojë suksesin e albumit të saj, që përfshinë këngë solo dhe në bashkëpunim.

/GazetaBlic/

 

11/19/2019 09:37

Tuna provokon rëndë, zbulon gjoksin dhe të pasmet!