Showtime

Rikthehet Kaltrina Selimi, ja kur e publikon këngën e re!

11/08/2018 16:00
nga:Natyra

Këngëtarja Kaltrina Selimi pas një pauzë po rikthehet, shkruan GazetaBlic.

Kaltrina nuk ka publikuar deri më tani asnjë projekt të ri, ajo më shumë i është përkushtuar familjes saj.

Kënga e saj e fundit është në bashkëpunim me Alban Mehmetin ‘Dashnia jem’, e cila u publikua në prill dhe deri me tani ka arritur 1 milionë shikime në ‘YouTube‘.

Përmes një postimi në llogarinë e saj ‘Facebook‘ ajo njoftoj se do sjellë këngën  e saj të re, sot në ora 17:00./GazetaBlic/

03/27/2019 00:00

Selmanaj ia kujton Thaçit aferën ‘Pronto’