Showtime

Rikthehet fuqishëm Kimberley

10/10/2017 11:25
nga:N S

Për herë të fundit ajo është parë duke shijuar pushimet në Ibiza por Kimberley Garner iu është rikthyer punës duke shfaqur më të mirën e saj ndërsa pozonte për markën e saj të fundit të veshjeve.

Ish ylli i ‘Made in Chelsea’ shfaqi fizikun e saj të tonifikuar në bredetin e ishullit Balearic.

E veshur me bikini të zeza 27-vjeçarja bjonde zbuloi belin e saj të hollë dhe dukej mahnitëse.

 

06/12/2018 00:12

Kimberley Garner del e zhveshur në plazh përderisa i shijon rrezet e diellit në Greqi