Sporti

Rikthehet Europa League, këto janë ndeshjet që luhen sonte

08/05/2020 09:50
nga:Lorik J

Sot rikthehet futbolli evropian.

Lojtarët rikthehen sonte në fushë për të luajtur ndeshjet në raundin e fazës së eliminimit të Europa League, përcjell GazetaBlic.

Katër ndeshje luhen sonte në kuadër të Europa League, në dy intervale kohore.

Copenhagen – Basaksehir dhe Shakhtar – Wolfsburg luhen nga ora 18:55, kurse Inter – Getafe dhe Manchester United – LASK nga ora 21:00.

Këto janë ndeshjet që luhen sonte:

18:55 FC Copenhagen-Basaksehir
18:55 Shakhtar-Wolfsburg
21:00 Inter-Getafe
21:00 Manchester Utd-LASK

/GazetaBlic/