Showtime

Rihanna kritikohet për veshjen në premierën e filmit “Oceans 8”

06/14/2018 15:49
nga:FL.B

Premiera e filmit “Oceans 8” në Londër mbeti në hijen e këngëtares Rihanna.

Kjo e fundit parakaloi në tapetin e kuq në një veshje tejet provokuese që u kritikua prej fansave.

Ajo ishte mbështjellë me një material që dukej si celofan gjersa tregoi me shumë guxim njërin gji.

Rihanna (Getty Images)

Këngëtarja tërheqëse kaloi pjesën më të madhe të kohës duke veshur një fustan të artë, gjersa ky fustan nuk u mirëpritur edhe prej fansave.

Megjithëse ajo buzëqeshi, kritika e modës e quajti edicionin e saj “fustan plehrash”.

Mediat e huaja u tallën kryesisht nga një veshje e artë që nuk kënaqte askënd me shkurtimet dhe materialet e saj.

01/22/2019 10:05

Gjuriq: Mendojnë se jemi budallenj, por nuk jemi