Showtime

Rihanna darkë romantike me të dashurin sheik (Foto)

10/01/2017 16:17
nga:N S

Rihanna është parë në shoqëri të të dashurit, sheikut Hassan Jameel.

Çifti ka shijuar një darkë romatike nën shoqërinë e njëri-tjetrin në restorantin kinez në Mayfair të Londrës.

Ata nuk ishin parë së bashku për disa javë shkaku i angazhimeve koncertale të Ririt.

 

Ylli i popit dhe Hassan janë larguar nga restoranti të ndaras nga njëri-tjetri, por nuk kanë mundur t’i ikin aparateve të paparacëve.

Këngëtarja 29-vjeçarja doli nga dera e pasme gjersa priti në veturë rreth 30 minuta derisa Hassan doli nga dera kryesore.

Ndryshe, Rihanna është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe së shpejti do të nis një turne anembanë globit.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj