Sporti

Rexhep Selimi i gëzohet fitores së kombëtares “kuq e zi”: Paska qenë java e futbollit shqiptar!

06/11/2019 23:33
nga:M K

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, i është gëzuar edhe sonte fitores së Kombëtares Shqiptare, me rezultat 2 me 0, në ndeshjen kundër Moldavisë.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në facebook, Selimi, ka thënë se kjo javë paska qenë e futbollit shqiptar.

“Paska qenë JAVA E FUTBOLLIT SHQIPTAR!”, ka shkruar Selimi.

Më poshtë postimi i plotë i Selimit:

/GazetaBlic/

09/18/2019 22:41

Çmenden serbët – Sportistët kosovarë ngrisin flamurin kombëtar dhe atë shtetëror në mes të Serbisë