Sporti

Rexha nuk fal – shënon golin e qetësisë për skuadrën e Feronikelit

05/15/2019 17:26
nga:Ideal

Vjen goli i tretë në takimin Llapi – Feronikeli, duel ky i cili po zhvillohet në kuadër të xhiros së 32’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e tretë dhe të qetësisë për skuadrën e Ferobnikelit e ka shënuar, Kastriot Rexha në minutën e 62′ të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit Llapi – Feronikeli 1:3.

Ndërkaq ne do t’ju mbajmë të infromuar për çdo risi nga ky takim në kohë reale.

/GazetaBlic/