Reshitaj mohon se VV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, bazuar në parim human e profesional

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj, ka mohuar se nga Lëvizja Vetëvendosje, i është kërkuar qëndrimi në seancën për presidentin, për të votuar pro zgjedhjes së Vjosa Osmanit. ”Absolutisht jo”. ”Ky vendim ka qenë i imi, i pavarur dhe krejtësisht profesional”, është shprehur Reshitaj, njofton Klan Kosova. Sipas saj, kishte javë para … Continue reading Reshitaj mohon se VV i kërkoi votë për Presidentin: Ishte vendim i imi, bazuar në parim human e profesional