Reshitaj: Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike dhe ai për Pandeminë, dy sfida ku dështoi Kuvendi i Kosovës!

Deputetja e AAK-së, njëherësh nënkryetare e këtij subjekti politik, Albena Reshitaj, e ftuar në “Intervistën e Javës” për Gazeta Blic ka folur në lidhje me Ligjin për Rimëkëmbje Ekonomike i cili nuk po kalon tash e disa muaj në Kuvend. Reshitaj ka theksuar se sa i përket Ligjit për Rimëkëmbje Ekonomike dhe Ligjit për Pandeminë, … Continue reading Reshitaj: Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike dhe ai për Pandeminë, dy sfida ku dështoi Kuvendi i Kosovës!