Showtime

Reperi i njohur shqiptar ironizon keq Paradën e Krenarisë të grupit LGBTI

10/11/2018 13:30
nga:Natyra

Parada që mblodhi shumë persona të këtij komuniteti u mbështet edhe nga shumë fytyra publike siç ishin këngëtarë e politikanë, shkruan GazetaBlc.

Por nga emrat e njohur, kishte edhe nga ata që nuk i perkrahin dhe që janë kundër.

Një ndër ta është edhe reperi nga Shqipëria Stresi.

Përmes rrjeteve sociale ka bërë një ironizim të madh ndaj njerëzve që bëjnë pjesë në LGBTI.

Ai ka publikuar një imazh në ‘Instagram‘ të një mashkulli me barkun e fryrë, duke ngjarë në një mashkull shtatzënë.

Ironizimin e tij e kanë përkrahur edhe shumë ndjekës të cilët përmes komenteve bënin shkaka me personin në foto./GazetaBlic/

06/16/2019 10:38

Valdete Bajrami: Urime Malishevë dita e Dëshmorëve dhe Çlirimit – Lavdi Dëshmorëve