Showtime

Reperi Gold AG kundërshton ashpër paradën e krenarisë të grupit LGBTI, ai ka disa fjalë për të

10/10/2018 13:33
nga:N S

Arian Agushi i njohur me nofkën Gold AG ka reaguar ashpër ndaj paradës së krenarisë, shkruan GazetaBlic.

Në këtë paradë të grupit ‘LGBTI’ morën pjesë shumë fytyra publike disa ishin kundër disa pro.

Reperi Arian Agushi ka reaguar me disa postime në llogarinë e tij ‘Instagram’ ‘Kanë ardh kohë të mjera, me u mbledh burra te Skënderbeu dhe me u mburrë që janë pedera’.

Po ashtu Goldi shtoj ‘Ketë marre askush se duron as Zahir Pajazit as Gjergj Kastrioti’

Pranë postimit të Goldit, shumica e ndjekësve kanë reaguar me komente të ndryshme, shumica prej tyre edhe e kanë përkrahur.

Shikojeni postimet e Goldit./GazetaBlic/

05/24/2020 11:09

Gold AG publikon foto me bashkëshorten, e uron edhe një herë Bajramin