Reperi Gjiko tallet me hoxhën Shefqet Krasniqi në Instagram

Reperi Gjiko së bashku me bashkëshorten Elita Rudi dhe djalin e tyre kanë udhëtuar drejt Turqisë për pushime, shkruan GazetaBlic. Ka qenë Elita Rudi ajo e cila ka publikuar disa fotografi teksa është argëtuar me delfinët në vendin ku po qëndron. Në mesin e fotografive që ka publikuar me ta, është dhe një ku shihet … Continue reading Reperi Gjiko tallet me hoxhën Shefqet Krasniqi në Instagram