Showtime

Remzie Osmani para 25 vitesh, sa ndryshe duket

10/11/2018 09:04
nga:Natyra

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Remzie Osmani që shumë vite është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Remzie është aktive në rrjete sociale, ajo ndan shumëçka me ndjekësit e saj.

Së fundi ka publikuar një video në ‘Instastory‘, ku shihet këngëtarja në vitin 93.

Ajo në foto ka shkruar; ‘Pranverë e pa jetë’ e publikuar në vitin 1993. ‘Ju gjenerata ime a ju kujtohet kjo këngë ‘Pranverë e pa jetë’ viti ’93‘.
Sa ndryshe duket sot që nga ajo kohë.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun i ka qëndruar dhe vazhdon të i qëndroj besnik skenës muzikore për shumë vite./GazetaBlic/

05/25/2019 23:51

Tuchel ka një mesazh për lojtarët e tij – Ja çfarë thotë ai