Showtime

Remzie Osmani ia paska ndarë “vadën” çiftit të ri

06/20/2019 21:53
nga:N S

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore Remzie Osmani në prill të këtij viti përjetoi gëzimin më të madh siç e konsideron ajo. Djali i saj i saj Hamza dhe Gëzimja pas 3 vitesh lidhje, u kurorëzuan me martesë. E dasma ishte madhështore!

Remzija gjithnjë ka folur hapur për gëzimin e saj, e kësaj radhe ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku mes shumë tjerash rikujtoi edhe kohën e martesës.

“Unë gjithnjë i thosha [Hamzait] martohu martohu.” thotë me shaka Remzija.

Në intervistë rrëfen se si rrodhi e gjithë martesa dhe se si ajo ishte kishte vendosur që lidhja e djalit të saj të kurorëzohej me martesë.

“Të them të drejtën nuk i pyeta fare, unë e kam caktuar këtë datë dhe ju do të martoheni ju thashë.” thotë ajo.

Intervistën e saj të plotë mund ta ndiqni më poshtë:

01/05/2020 08:44

Çka i ka mbet zhig Remzie Osmanit në këtë jetë?