Showtime

Reja e Shyhretes shumë e mirë, po pak e trash! (FOTO)

09/08/2017 19:50
nga:F.B

E shohim vazhdimisht të shkruhet e të flitet për të, shkruan Gazeta Blic.

Madje martesa e saj me djalin e këngëtares së mirënjohur popullore ishte bërë ‘hit’ për një kohë në mediat rozë.

Është fjala për, Learta Jakupin, rejën e Shyhrete Behlulit, e cila pak ditë më parë është bërë nënë.

© leartajakupi [instagram]

Të qenit shtatzënë, siç duket ka bërë që Learta e cila më parë ka qenë jo fort e shëndoshë, të shtojë goxha kilogram.

Sidmos në fotografitë e fundit edhe pse është munduar t’i ikë sa më larg aparatit fotografik në mënyrë që të mos i vërehet ky ndryshim, ajo duket qartë se ka shtuar në peshë.

Mund ta shikoni vet belin e saj, i cili nuk duket hiç më i hollë se i vjehrrës së saj, Shyhretes, shkruan Gazeta Blic.

© leartajakupi [instagram]

Vlen të përgëzohet se në fotografitë e publikuara në instagram, askund nuk duket fytyra e foshnjës së saj gjë që rrallë e bëjnë familjarët e të famshmëve të tjerë.

© leartajakupi [instagram]

Learta tashmë ka hiç më pak se 94 mijë ndjekës në llogarinë e saj në instagram, dhe madje është goxha aktive. Sa i përket bukurisë së saj që është stërpërfolur, Learta shpesh nuk njihet kur është pa makijazh sidomos kur nuk e vendosë vijën e zezë në sy.

Ne në ‘Gazetën Blic’ i kemi përzgjedhur disa nga fotografitë e saj ku ajo duket qartë se ka shtuar peshë si dhe në disa të tjera ku mund ta shihni dallimin ‘e lyer e pa lyer’. / © GazetaBlic.com /

Learta Jakupi

03/27/2018 10:59

Reja e Shyhretes shkëlqen e veshur me ‘dallamë’