Showtime

Reja e Shyhrete Behlulit ‘humb’ në rrugët e Gjermanisë (FOTO)

10/27/2017 15:03
nga:N S

Nusja që mori vëmendjen më të madhe në show biz është Learta Jakupi, reja e Shyhrete Behlulit, që si duket kjo gjë ka krenuar familjen Salihu që kaq shumë u komentohet nusja dhe renditet në radhët e figurave publike.

Edhe pse Learta në CV-në e saj ka një shkollim të lartë në muzikë, ajo vite më parë ka ndjek edhe një fakultet privat në Kosovë. Por publiku Leartën nuk e njeh për ato cilësi por si reja e të madhes Shyhrete Behlulit, shkruan Kosovarja.

Learta para disa muajve u bë nënë e një djali, ku emrin i vendosi Matin. Lindjen ajo e bëri në Dortmund të Gjermanisë. Nusja bionde që tërhoqi vëmendjen edhe me bukurinë e saj, e luksin që ajo bën. Jetën e bën në mes Kosovës dhe Gjermanisë, për momentin ajo ndodhet në Gjermani, me anë të kësaj fotografie Lerata ka treguar se si orientohet për rrugët atje. Për të mos gabuar lëshon navigacionin për t’i lehtësuar udhëtimin.

 

11/12/2018 17:41

Reja e Shyhrete Behlulit këndon muzikë klasike në gjuhën gjermane, do iu mahnit!