Showtime

Reja e Sali Berishës thotë se ai e meriton t’ia lashë këmbët me flori

04/16/2018 22:11
nga:FL.B

Në kurthin e Piter Panit” është një nga emisionet që ka mbledhur plot personazhe të ekranit, shkruan GazetaBlic.

E ftuara e radhës në këtë emision ishte blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani e cila u vu para fëmijëve të cilët i bënin pyetje nga më të ndryshmet.

Armina Mevlani (Getty Images)

Që nga veshjet, i dashuri Shkëlzeni e deri tek vjehrri i saj, Sali Berisha.

Pjesë e këtij emisioni është dhe personazhi, Pipi Çorapëgjata e cila kishte një pyetje interesante për bukuroshen shqiptare.

“Si ja lanë këmbët ti, xhaxhi Berishës?” – e pyeti Pipi Çorapëgjata, blogeren. E nuk vonoi edhe përgjigja nga Armina e cila e buzëqeshur u i tha se ai e meriton t’ia lashë me flori këmbët. / © GazetaBlic /

12/12/2018 18:32

Reja e Sali Berishës e ‘zjarrtë’ në imazhet e fundit!